HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ
HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

ETA İngiliz ve Alman Kışbahçesi Çatı pencereleri ve lüfter havalandırma sistemleri Kış Bahçenizin içindeki hava akışını sağlayan en doğru çözümlerdir. Çatı pencereleri manuel ya da motorlu olarak yapılabilmektedir.(Opsiyon olarak yağmur sensörlü ve uzaktan kumandalı)

Entegre edilmiş su drenajları sayesinde Eta çatı pencereleri İngiltere’nin üstün kalite sertifikası olan BBA sertifikasını taşımaktadır. Havalandırma sistemleri  olası yoğuşmanın önüne geçmektedir. İhtiyacınız olan havalandırma aksesuarları ETA mühendisleri tarafından size önerilecektir.


Havalandırma Sistemleri

Yaşam alanlarının havasını standartlara uygun ve sağlıklı olabilmesi için dışarıdan hava çeken ve çektiği havanın sıcaklığını, nem oranını yaşadığımız ortama uygun hale getiren ekipmanlara veya sistemlere havalandırma sistemleri nedir. Yaşam alanındaki havayı dışarıdaki hava ile dengeleyen bu sistemler klima sistemi üzerindeki soğutma veya ısıtma yükünü önemli ölçüde azaltmaktadır. Ortamda bulunan kötü kokuları da bastırmaya yardımcı olan havalandırma sistemi yangın,duman,gaz,toz gibi insan sağlığı tehdit eden unsurlara karşı da koruma sağlar. Yaşam alanına uygun seçilmiş ve sorunsuz kurulumu sağlanan bu sistemleri düzenli aralıklar ile bakımları yapıldıkça temiz ve sağlıklı hava akışını yıllarca sağlar.Optimum sıcaklığı ve nemi sağlayarak insan sağlığına katkıda bulunur.

 

Endüstriyel Havalandırma Sistemleri

Endüstriyel havalandırma sistemleri kapalı bir alan içerisinde oluşan kötü,tozlu havayı havalandırma motoru, havalandırma fanı ve havalandırma kanalları yardımı ile dışarıdaki temiz havayla yer değiştirmesine denir.Kirli havayı uzaklaştırmak ve temiz hava akışı sağlamak için güvenilir havalandırma sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.Bu işlem için bu amacı günden endüstriyel havalandırma sistemleri kullanılır.

 

Restoran Havalandırma  Sistemleri

Restoran havalandırma sistemleri egzoz davlumbazları, egzoz fanları ve vantilatörlerden oluşmaktadır. Davlumbaz içeride bulunan istenmeyen havanın atılmasını sağlar ve vantilatörler de kirli hava akımı yerinde temiz hava akışını sağlamaktadır. Restoranlarda üretim esnasında iç ortama ve dış ortama zararlı koku ve dumanlar yayılmaktadır. Bunları engellemek ve optimum seviyeye indirmek için restoran havalandırma sistemleri kullanılır.

 

Havalandırma  Sistemleri Fiyat

Havalandırma sistemleri fiyat skalasına bağlı olarak belirli başlı malzemeler kullanılarak üretilir. İşçilik ve malzeme asıl fiyatı belirleyen unsurlardır. Demir fiyatları, havalandırma motoru, kanal uzunluğu, menfez sayıları da fiyatlarında oldukça belirgin farklar yaratır. Kullanılacak olan alana göre farklılıklar oluşan havalandırma sistemlerinde en uygun fiyatı ve en kaliteli hizmeti almak için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Fabrika Havalandırma  Sistemleri

Fabrika havalandırma sistemleri kapalı ortamların kirlenerek oksijen oranın düşmesi ve oluşan kötü kokuların dış ortama atılması ve dış ortamdan gelerek filtrelenerek gelen temiz havanın iç ortama aktarılması olarak tanımlanmaktadır. Havasız kalan ortamlarda ve temiz hava akışı sağlanamayan yerlerde  insan sağlığı tehlike altına girmektedir.Fabrikanın ihtiyacına göre kullanılması uygun görülen havalandırma sistemleri kullanılmalıdır.

 

İstanbul Havalandırma Sistemleri

Havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize en uygun ve kalitede hizmet veren İstanbul havalandırma sistemleri firmamız tercih ettiğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tespitler yapıldıktan sonra uygun fiyat politikası ile sizlere sunmaktadır. Yeni teknolojiyi kullanarak optimum çalışma ortamının oluşmasında sizlere destek sunmaktayız. Uygun fiyat politikamız ve kaliteli hizmetimizin detayları için lütfen bizimle iletişime geçin.

İÇ SÜSLERİ
CAM KAROLAJLARI
TOP