HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 

NEDEN ETA?

ETA YAPI Anonim Şirketi Alman ve İngiliz kış bahçesi sistemlerinin Tasarım Üretim-Montaj ve Satış sonrası servis hizmetlerinin verilmesi amacıyla 2003 yılında sektöre öncülük etmiş akademik kariyerli profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur. 

ETA YAPI'nın temel hedefi; estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır. Kullanılan tüm ürünlerde DIN, BBA, BSI, EN, RAL, İFT, TÜV, ISO Kalite Yönetim Sertifikaları mevcuttur.

ETA YAPI en son teknoloji ve makine parkını kullanarak üretimini yaptığı İstanbul Ataşehir tesislerinde müşterilerinin her türlü isteklerini mimarlık ve mühendislik formasyonuna sahip tecrübeli bir ekip tarafından değerlendirmekte ve ihtiyaçlara cevap vermektedir.

ETA YAPI sanayi alanında yatırım yaparak, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunması ve istihdam yaratması sebebiyle T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığının 548155 nolu Sanayi Sicil Belgesine sahip olup, İhracatçılar Birliğinin 41420, İstanbul Sanayi Odasının 30127 sicil nolu üyesidir.


TOP