ETA YAPI KIŞ BAHÇESİ

KIŞ BAHÇESİ

Eta Kış Bahçesi Firması (Eta Yapı A.Ş.) Türkiye'de

Kış Bahçesi Üretimi, Kış Bahçesi Montajı, Kış Bahçesi Satışı,Kış Bahçesi Tasarım Hizmetleri verilmesi amacıyla akademik kariyere sahip profesyonel ekipler tarafından 2003 yılında kurulmuştur.

Eta 280.000m2'lik bir alanda 1969 yılından beri faaliyet gösteren Almanya merkezinin en son teknolojileri kullanarak üretimini yaptığı mamülleri sistemlerinde kullanarak Kış Bahçesi pazarındaki Lider Kış Bahçesi firması konumunda olmayı misyon edinmiştir. Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi kış bahçesiçözümleriyle Farklı Kış Bahçesi Tasarımları oluşturarak müşteri beklentilerinin üstüne çıkan uluslararası bir firma olmak ETA Kış Bahçesi Firmasının vizyonu olmuştur.


Eta Kış Bahçesi, İstanbul da deneyimli bir Kış Bahçesi tasarımcısı bir firması olmakla beraber, Ankara'da Kış Bahçesi, İzmir'de Kış Bahçesiolarak da Türkiye genelinde Kış Bahçesi uygulamaları yapmaktadır. 


Eta Kış Bahçesisistemleri üretiminde kullandığı ve direk ithalatını kendisinin gerçekleştirdiği tüm yarı bitmiş ürünlerin, Kış BahçesiSektöründe Lider olmasına ve her türlü Kış Bahçesi Kalite Sertifikalarına sahip olmalarına ayrı bir önem vermektedir. Kış Bahçesisistemlerinde kullanılan tüm ürünlerde DIN, EN, RAL, İFT, TÜV, ISO Kış Bahçesi Kalite Yönetim Sertifikaları mevcuttur. 


Eta Kış Bahçesi en son “Alman Kış Bahçesi” ve “İngiliz Kış Bahçesi”  teknolojisini kullanarak Kış BahçesiÜretimi yaptığı Ataşehir, İstanbul Kış BahçesiTesisleri'nde Kış Bahçesi Müşterileri nin her türlü Kış Bahçesiİsteklerini  Kış BahçesiMimarlık ve Kış BahçesiMühendislik formasyonuna sahip akademik kariyerli tecrübeli bir Kış BahçesiEkibi tarafından değerlendirmekte ve Kış Bahçesi İhtiyaçlarına cevap vermektedir. Prensip olarak Kış Bahçesi İşlerinde taşeron kullanmayan Eta Kış Bahçesi, deneyimli Kış Bahçesi üretim ekibi ve Kış Bahçesi montaj ekibi ile yurdumuzun bir çok köşesinde ve yurt dışı Kış Bahçesi projesine imza atmıştır. Kış Bahçesi Ekibimizin temel değerleri Kaliteli Kış Bahçesi, Güvenli Kış Bahçesi, Orjinal Kış Bahçesi ve Koşulsuz Kış Bahçesi Müşteri Memnuniyeti’dir.  ETA Kış Bahçesi Satış ve Satış Sonrası vermiş olduğu Kış Bahçesi Teknik Hizmet ve Kış Bahçesi Destek departmanları ile her zaman kaliteli Kış Bahçesi ve Güvenli Kış Bahçesi nin simgesi olmuştur. 


Eta Kış Bahçesi, Kış Bahçesi Sanayi ve Kış Bahçesi Sektörüne yatırım yaparak, Türk Kış Bahçesisektörünün ülkemizde gelişmesine katkıda bulunması ve Kış Bahçesi Sektöründe istihdam yaratması sebebiyle T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığının 548155 belge nolu Sanayi Sicil Belgesine sahip olup, İstanbul Sanayi Odası'nın 30127 sicil nolu üyesidir.

Neden Kış Bahçesi

Evinizin herhangi bir yerine Kış Bahçesi yapılması size ekstra bir yaşam alanı kazandırır. Kış Bahçesi Salonu, Kış Bahçesi Oturma Odası, Kış Bahçesi Yemek Odası, Kış Bahçesi Yatak Odası, Kış Bahçesi Jakuzi Odası, Kış Bahçesi Spa Odası, Kış Bahçesi Mutfak, Kış Bahçesi Hoby Odası ve Kış Bahçesi oyun odası, Kış Bahçesi spor odası, Kış Bahçesi fitness odası, adı altında Kış Bahçesi kullanarak yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Kış Bahçesi sayesinde bir çok farklı mekan kazanır, bahçe keyfini  sadece yılın iki veya üç ayında değil tüm yıl  boyunca  aralıksız yaşayabilir sadece güneşin değil, yıldızların keyfini  ve gizemini de tüm yıl boyunca aralıksız tadabilir, evinizle iç içe olan kış bahçenizle şehir hayatı ve  stresin kışın yarattığı sıkıcı atmosferinden kaçışınızı sağlayacak bir mekan yaratırsınız.

Neden Eta Kış Bahçesi

Günümüzde Kış BahçesiKış Bahçesi hakkında yanlış bilinen bir takım fikirler vardır: her teras kapatma, balkon kapatma, camekan, katlanır cam, kayar cam, açılır tavan-çatı sistemleri Kış Bahçesi değildir. 
Kış Bahçesi alırken sakın Kış Bahçesi Problemleri, Kış BahçesiSorunları veya kısaca Kış BahçesiDertleri alayım demeyin. Kış Bahçesi Tasarımı, Kış Bahçesi Üretimi, Kış Bahçesi Montajı, Kış Bahçesi İzolasyonu, Kış Bahçesi Dekorasyonu ve pek çok noktaya dikkat etmeniz gerekiyor. En İyi Kış Bahçesi, En Güvenilir Kış Bahçesi, En Kaliteli Kış Bahçesi, En sorunsuz Kış Bahçesi ve En Keyifli Kış Bahçesi ve bu özelliklere sahip Eta Kış Bahçesi Sistemlerinde yaşamanız bizim en büyük dileğimiz. Eta bir Kış Bahçesi Markası dır.


EtaKış Bahçesikış bahçelerinde pvc Kış Bahçesi, pimapen Kış Bahçesi yerine sadece Kış Bahçesi uygulaması için özel üretilmiş ithal Kış Bahçesi profilleri kullanır. 


Eta müşterilerinin içinde yaşayacağı her kış bahçesinin güvenli bir yapı olması maksadıyla her türlü yüke karşı deprem, rüzgar, kar vb.  ayrı ayrı Kış BahçesiStatik Hesapları yapmaktadır. Eta müşterilerinin her türlü ihtiyaç ve isteklerini tek bir çatı altında karşılayabilmektedir. Depreme dayanıklı Eta Kış Bahçesi size güven verir. Eta Kış BahçeleriKış Bahçesi dışında; Kış Bahçesi kapı pencere sistemleri, Kış Bahçesi panjur sistemleri, Kış Bahçesi sineklik sistemleri, Kış Bahçesi rüzgarlık uygulamalarını da en kaliteli ithal profillerden üretmektedir. AyrıcaKış Bahçesi Perde, Kış Bahçesi Branda, Kış Bahçesi Tente, Kış Bahçesi  Stor Perde, Kış Bahçesi Mobilya, Kış Bahçesi Isıtma, Kış Bahçesi Soğutma, Kış Bahçesi Aydınlatma, Kış Bahçesi Zemin Kaplaması, Kış Bahçesi Çatı Pencere ve Kış Bahçesi Fanları gibi konularda müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Eta diğer Kış Bahçesi Firmalarında bulabileceğinizden daha fazlasını size sunar. Uzun yıllardan edindiğimiz tecrübenin sonucu şudur ki, hiçbir müşteri diğerinin aynısı isteklerle karşımıza gelmez. Eta’yı özel yapan öncelikle sizin ihtiyaç ve arzularınızı dinleyip o doğrultuda Kış Bahçesi Projesi önermek ve Kış Bahçesi Fiyatları nı  ihtiyaçlarınız  doğrultusunda tarafınıza sunmaktır. Ekonomik Eta Kış Bahçesi ve tam aksesuarlı Eta Kış Bahçesi sistemlerini güvenle satın alabilirsiniz. Eta Kış Bahçesi aksesuarları emsalsizdir. Kış Bahçesi aksesuarları İngiltere den ithaldir. Dekoratif Kış Bahçesi süsleri sizi mutlu eder. Eta olarak biliyoruz ki bizim Kış Bahçesi bilgi birikimimiz, Kış Bahçesi Malzeme mizin yüksek kalitesi, çalışanlarımızın Kış Bahçesi Teknik Bilgisi ve Kış Bahçesi Uygulama Tekniği miz sizin gerçekte aradığınız en önemli unsurlardır.

Kış Bahçesi Tarihçesi

Kış bahçelerinin genel olarak bir tanımı yapılmak istendiğinde, bahçe ve yeşil hissini soğuk mevsimlerde de yaşayabilmek  amacı ile çeşitli tarzlarda, değişik malzemeler ile yapılan cam evler olarak tanımlanabilir. Ahşap Kış Bahçesi , Alüminyum Kış Bahçesi, Plastik Kış Bahçesi, Demir Kış Bahçesi, Çelik Kış Bahçesi veya günümüz uygulamalarındaki gibi farklı mataryellerden oluşan Modern Kış Bahçesi genellikle  Limonluk, Sera, Veranda, Conservatory, Orangery, Winter Garten, Winter Garden, Green House, Light House gibi isimlerle adlandırılmaktadır. Modern Kış Bahçesi  diğer yapılardan en büyük farkı ısıtma ve soğutma tesisatına sahip olmaları ve içinde dinlenme amacı ile zaman geçirilebilmesidir. 


16. yy da Avrupalıların Sanatsal Kış Bahçesi  ve Estetik Kış Bahçesi  o dönemlerde farklı dizayn kabiliyetleri olmadığı için genellikle  geniş pencereli taş duvarlı mekanlar olarak inşa edilmekteydi.19. yy ın başlarında Modern Kış Bahçesi Dizaynları bugünkü şeklini almaya başlamış ve yapısında ağırlıklı olarak cam kullanılmaya başlanmıştır. Günümüz de  Avrupa ve Amerika  ülkelerinde binlerce Kış Bahçesi inşa edilmiş ve Kış Bahçesi Trendi Türkiye’de de çok popüler olmaya başlamıştır. Eta günümüz teknolojisini kullanarak Kış Bahçesi Dizaynı, Kış Bahçesi  Üretim ve Kış Bahçesi Uygulama tecrübesi ile  Modern Kış Bahçesi Üretimini ve Kış Bahçesi Uygulamaları nı yıllardır yapmaktadır.

Kış Bahçesi Tipleri

Kış Bahçesi Çeşitleri, Kış Bahçesi Modelleri  genellikle Kış Bahçesi Çatı Tiplerine göre sınıflandırılırlar. Tek eğimli Kış Bahçesi  ( Lean-to style) Eta nın en esnek ve en Ekonomik Kış Bahçesi modelidir. Çift eğimli Kış Bahçesi (Beşik çatı Kış Bahçesi veya  Gable Kış Bahçesi) , Viktorya Kış Bahçesi  ( Victorian style),  Georgian Kış Bahçesi  ( Georgian Style) veya Edwardian Kış Bahçesi Modelleri haricinde birde size özel dizaynlar mevcut olup onlarca çeşit dizaynda kış bahçesi modelleri uygulanabilmektedir. Her tip Kış Bahçesi Modeli  Termal özellikli çatı ve  entegre Kış Bahçesi Dere sistemine sahiptir. Her Kış Bahçesi Modeli, Kış Bahçesi Isı Kontrol Camı veya Kış Bahçesi Güneş Kontrol Camı uygulamasına imkan verir. Kış Bahçesi Çatı Camı Alman ve İngiliz Standartlarında solar reflekteli ve security camlardan oluşmaktadır. Kış Bahçesi Çatı Sistemi tamamen taşıyıcı çelik konstrüksiyondur. Kış Bahçesi Hırsız Emniyet Mekanizmaları ile emniyetli ve kilitli kol alternatifleri de mevcuttur. Kış Bahçesi Kapı ve Kış Bahçesi Pencere Sistemleri her türlü  kanat, vasisdas açılım, sürme, katlanır pencere yada kapı opsiyonlarına sahip olup Tam Yalıtımlı Kış Bahçesi  Çatı Sistemi ve Tam İzolasyonlu Kış Bahçesi Doğrama Sisteminden oluşmaktadır.

Kış Bahçesi Tasarımı

Kış Bahçesi Teklifi istediğimiz zaman genellikle pencere firmaları pencere sistemleri kullanarak ürünlerini satmak istiyorlar. Piyasadaki firmalar kış bahçesi adı altında pencere ürünlerinden üretim yapıyorlar. Oysa  Kış Bahçesi tasarımından başlayarak üretim ve montaj teknolojisine kadar özel uzmanlık isteyen bir sistemdir. Klasik pencere  firmaları tarafından üretilebilecek bir sistem değildir. Piyasadaki en büyük yanılgıda budur. Eta  ise bir kış bahçesi markasıdır. Tüm bunların yanında kış bahçesi sistemlerinin cephelerinde kullanılan kapı ve pencere sistemleri de ETA nın bünyesinde kendi tesislerinde kış bahçeleri için özel nitelikli olarak üretilmektedir.

Fırtına veya şiddetli rüzgar sonrasında bir çok kış bahçesinin çatısında hasar oluştuğunu gözlemliyoruz  Et anın bugüne kadar yüzlerce uygulaması oldu. Fakat bu tür etkenlerden zarar gören hiçbir sistemimiz olmadı. Olmaması içinde taşıyıcı sistemini her türlü hesaplamalara göre dizayn ediyoruz (Kış Bahçesi Rüzgar yükü, Kış Bahçesi Kar yükü, Kış Bahçesi Deprem Yükü gibi)

Kış bahçesi Maliyetleri  sanıldığının aksine beklenmedik derecede düşüktür. Sizin ödediğiniz Kış Bahçesi Fiyatı ile  karşılığında aldığınız arasındaki ilişki çok önemlidir.Kış bahçelerimizin kullanırken sağladığı avantajlar haricinde yapınıza kattığı değer, ödediğinizden kat kat daha fazladır.  Kış bahçesi Fiyatlarına etki eden unsurlar uygulanacak Kış Bahçesi Çatı sistemi ve kış bahçesinin etrafında kullanılacak Kış Bahçesi Modüllerinin açılım tipleri kış bahçesi maliyetlerine direk etki eden en önemli unsurlardır. Bunların dışında Kış Bahçesi Çatı Süsleri, Kış Bahçesi Emniyet Aksesuarları, Kış Bahçesi Camları ile  ısı ve güneş kotrol üniteleri gibi alternatifler maliyeti etkileyen diğer unsurlardır. 

TOP