HAKKIMIZDA

ÇALIŞANLARIMIZ

ÇALIŞANLARIMIZ

 

ETA YAPI üretim ve montajda deneyimli bir ekibe sahiptir. Prensip olarak uygulamalarında taşeron kullanmamaktadır. Şirkette geçirilen süre, aile ortamının oluşması ve kurumsal aidiyet ETA YAPI’nın temel çalışma prensiplerindendir. Size çalışanlarımızın kaleminden ETA YAPI’yı sunmaktayız:

Nusret UZAR (Montaj Şefi): ETA YAPI’nın kuruluşundan itibaren görevimin başındayım. 23 yıldır aynı ekiple çalışıyorum. Şirketin en uzun zamandır çalışanlarından biri olmaktan gurur duyuyorum.

Ali İZCİ  (Üretim Şefi): 20 yıldır  bu ekibin içindeyim.  Bütün tecrübemi ve bilgi birikimimi müşterilerimizin memnuniyeti için uygulamaya devam ediyorum. ETA’da çalışmak benim için bir ayrıcalıktır. 

Hakan YILDIZ (Teknisyen ): 16 yıldır bu ekiple birlikte Teknisyen olarak çalışmaktayım. Hem üretim hem montaj konusunda tecrübeliyiz. Asla taşeron kullanmıyoruz. Müşteri memnuniyeti için ne gerekiyorsa yapıyoruz.

Osman ŞENGÜL (Üretim-Montaj): 13 yıldır ETA ailesi içindeyim. İlk geldiğim günkü heyecan içinde çalışıyorum. Biz bir aileyiz.

Hüseyin BOĞA (Üretim-Montaj): 13yıl önce çırak olarak Eta ailesinde çalışma hayatıma başladım. Azmettim her türlü eğitimi başarı ile tamamladım. Önce kalfa sonra usta oldum. Şimdi ise hem üretim de hem de  montaj ekiplerinde ekip başı olarak görev alıyorum. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için bir aile ortamı içinde ekibimizdeki diğer arkadaşlarımızla birlikte çalışmak bana ayrı bir haz veriyor. ETA YAPI demek benim için mutluluk demektir.


TOP